Declarație:
Recenziile noastre

Wizcase conține recenzii care au fost scrise de specialiștii comunității noastre și care se bazează pe examinarea independentă și profesională a produselor de către aceștia.

Proprietate

Kape Technologies PLC, compania-mamă a serviciului Wizcase, deține ExpressVPN, CyberGhost, ZenMate, Private Internet Access și Intego, care pot fi analizate pe acest site.

Comisioane pentru recomandări

Wizcase conține recenzii scrise de experții noștri și respectă standardele noastre stricte de etică în recenzare. Aceste standarde impun ca fiecare recenzie să se bazeze pe o analiză independentă, onestă și profesională a expertului. Cu toate acestea, este posibil să câștigăm un comision atunci când utilizatorul finalizează o acțiune folosind link-urile noastre. Acest lucru nu va afecta recenzia, dar poate afecta clasamentul. Clasamentele sunt determinate pe baza satisfacției clienților cu privire la vânzările anterioare și compensațiile primite.

Standarde de analiză

Toate recenziile publicate pe Wizcase sunt scrise de experți care testează produsele în conformitate cu standardele noastre stricte de evaluare. Aceste standarde oferă certitudinea că fiecare recenzie are la bază analiza independentă, profesională și onestă a evaluatorului și că ia în considerare capabilitățile și calitățile tehnice ale produsului împreună cu valoarea sa comercială pentru utilizatori. Clasamentele publicate pot lua în considerare comisioanele de afiliat pe care le primim pentru achizițiile efectuate prin link-uri de pe website-ul nostru.

Cele mai bune oferte & cupoane pentru control parental în 2023

Iurie Mitreanu
Actualizat de Iurie Mitreanu pe Martie 01, 2023

Indiferent că vrei să protejezi activitatea online a copiilor tăi prin setarea filtrelor web, gestionarea timpului petrecut în fața calculatorului sau prin monitorizarea locației, noi îți oferim chiar aici cele mai bune cupoane pentru aplicațiile de control parental.

Această pagină este actualizată frecvent, așa că poți fi sigur/ă că vei avea întotdeauna acces la cele mai recente cupoane pentru aplicațiile de control parental.

Cuponul Qustodio: Economisește încă 12% la toate planurile de abonament

 • Folosește codul WIZCASE12 la casă
 • Cuponul este valid până la sfârșitul lunii iulie, 2021
 • Acces la o tehnologie cuprinzătoare de filtrare web
 • Instrumente multiple de management al timpului petrecut în fața calculatorului
 • Monitorizarea activității pe rețelele sociale
 • Monitorizare GPS în timp real și capacități de setare a geo-perimetrelor
 • Poți să citești mai multe despre Qustodio aici

Obține această ofertă la Qustodio chiar acum!

Cuponul Net Nanny: Economisește 30% atunci când achiziționezi pachetul Family Protection

 • Foarte ușor de configurat
 • Monitorizare pe YouTube
 • Gestionare a timpului petrecut în fața ecranului
 • Monitorizarea locației copilului tău
 • Poți afla mai multe despre Net Nanny aici

Obține această ofertă la Net Nanny chiar acum!

Cuponul Mobicip: Protejează până la 10 dispozitive și economisește 33% chiar acum

 • Filtre web personalizabile
 • Panou de comandă simplu și ușor de navigat
 • Gestiune aplicații și jocuri
 • Posibilitatea de a crea un program zilnic de utilizare dispozitiv
 • Poți afla mai multe despre Mobicip aici

Obține această ofertă la Mobicip chiar acum!

Cum să alegi „Cea mai bună ofertă”

Nu toate ofertele sunt la fel. Unele sunt valabile pe o perioadă scurtă de timp, însă suma economisită este substanțială, în timp ce altele nu te vor ajuta să economisești imediat, însă pe termen lung, sumele economisite vor fi semnificative.

Pentru a găsi cea mai bună ofertă, va trebui ca mai întâi să determini de ce vrei să ai acces la aplicații de control parental. Cauți o soluție pe termen lung sau scurt? Câte dispozitive vrei să protejezi cu un singur cont? Limitarea timpului în fața ecranului este importantă pentru familia ta sau preferi să dai prioritate filtrelor web?

Îndată ce știi răspunsul la aceste întrebări, îți va fi mult mai ușor să alegi cuponul care ți se potrivește. Îți recomand să alegi cuponul Qustodio, deoarece vei obține o reducere de 10% și acces la toate funcțiile premium.

Cât de des este actualizată această pagină?

Echipa noastră este mereu în căutarea super ofertelor și, astfel, actualizează această pagină în mod regulat. Toate cupoanele sunt testate pentru a te asigura că nu vei apăsa pe cupoane false sau pe oferte „click-bait” care sună prea frumos să fie adevărate.

Cupoane expirate

 • Qustodio – 10% reducere de vară
V-a plăcut acest articol?
Acordați-i o notă!
Nu mi-a plăcut deloc Nu prea mi-a plăcut A fost ok Destul de bun! Mi-a plăcut mult!
3.80 Votat de 2 utilizatori
Titlu
Comentariu
Vă mulțumim pentru feedback